Klasör Baskı & Tasarımı

Klasör Baskı & Tasarımı

Klasör, firmaların tanıtımlarını ve reklâm amaçlı yapmış olduklar hizmetlerini müşterilerine sunmak için kullandıkları kullanışlı ve kalıcı ürünlerdir. Klasör ve dosyalar, tekliflerinizde, sunumlarınızda, yurt içi ya da yurt dışı fuarlarda ya da kurum içinde kullanabileceğiniz, kullanışlı ve kalıcı tanıtım ürünleridir. Etkili bir tasarımla uzun süreli kullanım olanağı bulunan klasör ve dosyalar uzun vadede markanızın akılda kalmasını sağlayacak reklam çözümleridir.

- Klasör mü Bastırmak İstiyorsunuz? veya Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için -
0 (545) 768 79 75 - WhatsApp Hızlı Hattı İle Uzman Grafiker'lerle iletişime geçiniz..

Klasörün kapağında firmaların kendileri, ürünleri ya da hizmetleriyle ilgili bilgiler profesyonel ve çekici görseller ile birlikte kullanılır.

Klasör mekanizması genel olarak 2 ve 4 halkalı kullanılır. Talep doğrultusunda 3 halkalı klasörün de imalatı mümkündür. İsteğe bağlı olarak klasör içerisine mekanizma, cep ya da ikisi birden yapılabilir. Klasörün dış kapak kaplaması mukavva üzerine baskılı, selefonlu veya lokal laklı çalışmalar şeklinde hazırlanır. Klasörler çeşitli ebatlarda üretilmektedir.

Klasörlerin üzerine firmaları temsil eden resim, yazı vs. bilgileri kapsayan baskılar yapılabilmektedir. Baskı yapılan malzeme mukavva üzerine sıvanır. Klasörler için genelde 2 mm – 2,5 mm kalınlıklarda mukavva kullanılmaktadır. Mukavva üzerine firmayı ya da ürünlerini temsil edecek baskılar için ise kuşe kağıt kullanılmaktadır. Müşterilerimizden gelecek olan miktar, ebat, kağıt cinsi ve kağıt gramajı, klasörün iç ve dış yüzeyi için basılacak renk sayısı, sayfa veya kanat sayısı, olası diğer laminasyonlar (lokal (kısmi) lak, vernik, gofre, varak yaldız, taşıma sapı vs.) ve varsa özel kesim gibi istekler göz önünde bulundurularak klasör ve dosya üretimini gerçekleştirmekteyiz.