Ajanda Nedir? Ajanda Tasarımı!

Ajanda Nedir? Ajanda Tasarımı!

Ajanda, hedef kitlenizde, pazarlama yaptığınız potansiyel müşterilerinizde ve gerçek müşterilerinizde kullanabileceğiniz kalıcı ve etkili bir promosyon malzemesidir.

- Ajanda mi Bastırmak İstiyorsunuz? veya Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için -
0 (545) 768 79 75 - WhatsApp Hızlı Hattı İle Uzman Grafiker'lerle iletişime geçiniz..

Ajandalar değişik tür ve ebatlarda üretilebilir. Tamamen müşterilerimizin zevkine ve ihtiyaçlarına göre üretilen ajandalarda deri, suni deri kapaklar kullanılabileceği gibi, tamamen baskılı olarak üretilmiş ve kalın malzemeye giydirilmiş olan parlak ya da mat kapaklar da kullanılabilir.

Genel olarak ajanda basımında 1. Hamur ya da reklam sayfaları için kuşe kağıtlar kullanılmaktadır. Ajanda baskısı için kullanılan 1. Hamur kağıtlar 60 ile 120 gr arası, kuşe kağıtlar ise 110 ile 300 gr arası tercih edilmektedir. Ajanda tasarımı yapılırken verilecek olan bilginin miktarına göre farklı ebatlar tercih edilir. A5 (14,8 cm x 21 cm) ya da A4 (21 cm x 29,7 cm) boyutunda yapılabileceği gibi tamamen kullanım amacına bağlı olarak daha büyük ya da daha küçük ebatlarda da üretim yapılabilmektedir. Ajandalar, spiralli olarak üretilebilmektedir. Spiraller, tel spiral ya da plastik (PVC) helezon spiral olarak uygulanabilmektedir.

Şirketinizin adı ve logosunun basılı olduğu ve Acarlar Basım & Ambalaj tarafından estetik ölçütlerle hazırlanan ajandalar sayesinde müşterileriniz kullandıkları ve aldıkları her önemli notta sizi hatırlayacaklar. İsterseniz envanterimizde bulunan hazır ajandalara şirketinizin reklam sayfalarını ekleyerek daha az miktardaki ihtiyacınızı çok daha uygun maliyetle karşılayabiliriz. Ajanda tasarımı müşterimizden ya da ajanslardan tamamen baskıya hazır şekilde gelebileceği gibi, firmamıza gelen taslak tasarımı baskıya hazır hale getirmek için grafik uygulamasını da yapabiliriz. Ajandaların basımında baskı öncesinde dijital prova alınması, işin doğruluğu için faydalı olacaktır. Özel ürün, davet ya da müşteriler için az sayıda gereksinim duyulan kişiye özel ajandaların hazırlanması ve basımı, bünyemizde bulunan fotoğraf ve ofset baskı kalitesine sahip dijital baskı makinelerimizde süratle gerçekleştirilir.