Küp not Nedir? (Küp Not) Nedir? Kullanım Alanları

Küp not Nedir? (Küp Not) Nedir? Kullanım Alanları

Küp Blok Not firmaların uzun süreli tanıtımı üstlenen müşterilerinizle aranızdaki bağı sağlamlaştıran ve iç yapraklarındaki firma bilgilerinizle sizlere kolay ulaşmayı sağlayan tanıtım ürünüdür. Ebat, amaç ve kullanım özellikleriyle farklı standartlarda üretilebilen bloknotlar, firma reklam - tanıtım - promosyon ürünü olarak önemli bir yer tutmaktadır.

- Küp Not (Küp Not) Basmak mı İstiyorsunuz? veya Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için -
0 (545) 768 79 75 - WhatsApp Hızlı Hattı İle Uzman Grafiker'lerle iletişime geçiniz..

- Adını, en + boy + yükseklik eşitliğinden alır. Kare ebatlarda, 8 x 8 cm - 9 x 9 cm. ve 10 x 10 cm. 1. hamur kağıda ofset baskılı olarak üretilir. Üst taraftan elastiki tutkal kullanılarak, birarada durması sağlanır. Altta gerektiğinde karton veya farklı bir materyal kullanılabilir. Firma logosu, tanıtım spotu adres ve telefonlar basılarak müşterinizin her an sizi hatırlaması sağlanarak, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

Farklı desen ve renklerle hazırlanan “Unutmayınız Kartları”, müşterilere her zaman sunulabilecek etkili ürünlerdir. Masa üzerinde yer alan bu kartlar, uzun bir süre boyunca firmanızın reklamını yapmaktadır. Ebatları değişiklik gösterebilen bu unutmayınız kartların baskılarında Amerikan Bristol kâğıdı kullanılır. acarlarmatbaa.com ile firmanızın “unutmayınız kartlarını” dilediğiniz gibi tasarlayabilir ve müşterilerinize sizi uzun süre hatırlatacak bu reklam ürününü kolayca ulaştırabilirsiniz.

Küp Bloknot sayfaları 8X8 cm. ölçülerindedir.
Kutu içi 500 yaprak.
Kutu 300 gr.Amerikan Bristol-4 renk baskılı
İç kağıt 80 gr.1.hamur
Kutu yüksekliği 5 cm.